Červenec ... Uspořádali jsme 4. ročník Sněžnického stratéga. Podle ohlasů se líbil.
Červenec ... Čtyřdenní v Koutech u Ledče nad Sázavou bylo sice mapově trochu problematické, ale zato bylo zase pěkné počasí a po bahenním jaru a písečném pekle v Hamru konečně trochu jezdivý terén. Marťas byl sám, líbilo se mu a celkem i dařilo.
Květen ... V Blansku bylo pěkné bahno a ultralong byl OPRAVDU dlouhý. No, nebýt jednoho zaváhání v půlce (ale zase byl z té paseky bokem od trati pěkný výhled do kraje)
Květen ... Odvrácená (od Čech) strana Orlických hor nás 22. - 23. 5. také pohostila bahnem a ukázala nám své až nehumánní kopce. Přesto na klasice celkem uspěl Marťas, 13. místo bude asi dlouho jeho nejlepším elitním umístěním. V neděli ovšem po dvou velkých chybách formu nepotvrdil. Naťa se pomalu lepší, v neděli 14. místo. Honza tentokrát na starší soupeře nestačil a skončil vzadu. Pravda, za mnoho nejen našich chyb mohla mapa, se kterou si Poláci moc hlavu nedělali. Ostatně ani chybějící kontrola na ženské elitní trati je nevyvedla z klidu.
Květen ... V Blansku bylo pěkné bahno a ultralong byl OPRAVDU dlouhý. No, nebýt jednoho zaváhání v půlce (ale zase byl z té paseky bokem od trati pěkný výhled do kraje) a ohnuté patky před cílem, mohla neděle dopadnout docela dobře. Natálie taky zatím hledá formu, takže naší výpravu zachraňoval Honzík, který se po sobotním pádu rychle vzpamatoval a v neděli zajel druhé místo v H14.
Květen ... SplitsBrowser opět v provozu, aktuální data budu doplňovat pokud možno včas.
Duben ... Závody u Balatonu vynecháváme. Je to moc daleko.