Postupy na play-map

Své postupy si můžete zakreslit, nebo uploadovat na play-map.com.

Jak to bylo s morovou kontrolou

Jak si možná někteří zvídavější z vás všimli, tak sice za morovou kontrolu byla vyhlášena K45, ale nejvíce návštěv nakonec měla K21. Osud tomu tak zřejmě chtěl, můžu zodpovědně prohlásit, že v době vyhlášení moru vypadala K45 jako jasný kandidát. A protože morová rána si nevybírá, ani my nebudeme osudové rozhodnutí následně měnit. Můžete s tím nesouhlasit, můžete proti tomu protestovat, ale to je asi tak všechno co se s tím dá dělat.

Stratég 2016 je za námi

Desátý ročník Sněžnického stratéga je za námi. Za pořadatele doufáme že se Vám líbil i přes těch pár nepřesností, kterých jsme se dopustili. Letos jich bylo o trochu víc než obvykle, také proto že v pořádání nastupuje nová generace a zatím sbírá zkušenosti. Můžeme Vám slíbit, že to příští rok (pokud budeme Stratéga pořádat) bude lepší. Otázkou je, zda se nám to podaří dodržet. :-)
A jak to letos dopadlo? Počasí nám přálo, nikdo se nezranil, všichni dojeli. Překvapivě hodně týmů správně vyluštilo tajenku a taktéž správně si domysleli, že odpověď na to "ve kterém roce zemřel Vilém Krčál" najdou na místním hřbitově. Ti kdo hledali pomocí různých čudlátorů odpověď kdesi na Internetu vězte, že k takové tajence bychom se opravdu nesnížili.
Morovou kontrolou se trochu překvapivě stala K45, která zaznamenala (stejně jako několik dalších kontrol) 28 návštěv, takže se uplatnilo pravidlo, že to bude z nich ta s největší bodovou hodnotou.
Výsledky si můžete prohlédnout zde. Favorité většinou nezklamali. Omlouváme se týmu Pozitivní nejistota, kterým jsme upřeli kontrolu 44, jejíž stopa se nesením průkazky poctivě na prsou stala téměř neviditelnou. Holky tím přišly o cenu za druhé místo a my jsme jim vděční, že netrvaly na opakování ceremoniálu. Pokud se ještě někde potkáme (a věřím, že ano), rádi vám cenu vynahradíme. :-)
Zbývá jen popřát Vám krásné cyklistické léto a někde někdy (třeba 5. - 7. srpna na Bážových Sixnumbers) ahoj!

Už je téměř připraveno

Milí závodníci.
Terén jsme vám projeli, mapa s kontrolami je hotová a Vám doporučujeme přečíst si podrobnější propozice. Zde se mimo jiné dozvíte, jak to bude s morovou kontrolou a kolik bodů bude za sebrání všech černých kontrol.

Startujeme

Přihlášky byly spuštěny! Všechny potřebné informace najdete v propozicích.

Nová krev

Už se to blíží!
Milí přátelé, cyklisti, srdečně vás zve nový člen Stratég týmu na jubilejní 10.ročník. Jakožto syn hlavního pořadatele jsem byl pověřen uspořádat tento neobyčejný závod. Letos se Stratég bude konat na východ přes Labe od Děčínského Sněžníku, jako před čtyřmi lety. To že s novou krví přicházejí nové nápady, to je samozřejmě pravda a proto se můžete těšit na nový systém kategorii kontrol velmi vypočítavou tajenku a Morovou kontrolu. Tento závod není primárně stavěn za účelem závodním ale především požitkovým, to znamená o že o dostatečnou dávku kvalitních výhledů a kuriózních míst nebude nouze. Krása však neubírá na náročnosti a tak aby pak jeden ze samého kochání neskončil za hřbitovní zdí :). Už se na vás těší Honza, Marťas a Semish.

Stratég 2016

Ahoj cyklisti.
Nastupuje nová generace, tak se těšte na nové nápady. Stratég bude 9. července a rozhodně vás nezklame! Za (starý) pořadatelský tým Vás zvou Marťas a Semish.